Een mooie lente dag was het. We hadden vrij, niet zomaar vrij (ofcourse), maar het was eigenlijk een studiedag. Een studiedag met heel mooi weer. Die kan je niet zomaar voorbij laten gaan zonder de zon te vieren. Zodoende pakten we die avond al ons eten en vertrokken we naar de Merwelanden om daar te picknicken.
Er waren bijna geen andere levende wezens, naast ons luidruchtig groepje. Wel een paar eenden die genoten van onze overige stokbrood en vier andere mensen die het ook erg naar hun zin hadden... Rond acht uur gingen we allen richting huis en namen Veerle en ik nog foto's op de brug. Heel dat ding ging heen en weer (nou dat ook weer niet, maar hij bewoog wel) toen er een kudde hardlopers erover heen renden. Gezellig.
Maar goed, dit was onze avond. Nu is het half herfst lijkt het, maar al wel weekend en Goede Vrijdag. Vanavond ga ik werken en daarna naar de kerk. Wat doen jullie?
Ahh wat een prachtige foto's! (okay volgensmij comment ik dit op iedere post van jou maar oke ik meen het hoor :) Wat heerlijk zo'n avond! En jaaa -het lijkt wel herfst op het moment (ik heb het koud en een trui aan terwijl de zon zou moeten schijnen!)
BeantwoordenVerwijderenIk ook! Een trui met zo'n heel zacht velletje aan de binnenkant, yk, maar thankyouuuu!
VerwijderenLeuke foto's! Lijkt me allemaal heel gezellig :)
BeantwoordenVerwijderenVét gezellig <3
VerwijderenPrachtige fotos! Leuk he, avonden zoals deze.
BeantwoordenVerwijderenJa, dat zijn echt de momenten om te koesteren :)
VerwijderenMooie foto's weer (as usual hihi). Klinkt als een heerlijke avond! En ja het lijkt inderdaad wel een beetje herfst nu (lente waaaar ben je), hopelijk wordt het snel een beetje warmer.
BeantwoordenVerwijderenWaar zijt gij inderdaad?? I neeeed you.. ;) Hopelijk wel ja. <3
VerwijderenWauw, zag er echt supergezellig (en fotogeniek) ui! XXX
BeantwoordenVerwijderenDat allebei zeker! :)
VerwijderenEcht de foto's zijn zo leuk en ook gewoon echt heerlijk vrolijk!
BeantwoordenVerwijderenEen vrolijke boel <3 Fijne dag nog Roos!
VerwijderenAh zo fijn! En wat een super toffe foto's!
BeantwoordenVerwijderenThankyou! Picknicken is zo chill ook.
VerwijderenZiet er supergezellig uit! De foto's zijn ook weer prachtig!
BeantwoordenVerwijderenWas het ook for sure, thaaanks!
VerwijderenDeze reactie is verwijderd door de auteur.
BeantwoordenVerwijderenAah wat een leuke foto's! Ik geloof gelijk dat het een hele fijne avond was! Nog een fijn pasen xx
BeantwoordenVerwijderenHeb je goed gezien! Hetzelfde!! X
VerwijderenAah wauw, ik zeg het elke keer weer maar ik houd echt van je foto's <3 Fijne pasen Laura!
BeantwoordenVerwijderenLieffie! Thankyoouuu en jij ook <3
VerwijderenJe fotoooo's!! Zo mooi altijd! Ik val echt altijd in herhaling haha, maar ze zijn echt telkens zo mooi. Die collage's die je maakt vind ik ook zo leuk :D Liefs!
BeantwoordenVerwijderenGeeft niet hoor! Ik waardeer elke lieve comment uit de grond van m'n hart, haah. Dankjewel!
VerwijderenWat een heerlijke foto's zeg! Ziet eruig als een fijn dagje :)
BeantwoordenVerwijderenxx Alex
Thanks Alex! Jij hebt ook altijd zulke mooie foto's!
VerwijderenHeerlijk die foto's! Zo mooi ook met dat zonlicht :) Heerlijk zulke avonden!
BeantwoordenVerwijderenFijn he! <3
VerwijderenWauw wat een prachtige foto's staan er tussen!
BeantwoordenVerwijderen